Vážená paní Mikulášková,
ještě jednou Vám děkuji za zprostředkování hlubokého prožitku, jehož všechny vlivy zatím stále rozkrývám. Protože jsem se zpočátku soustředil na jiné vjemy, zpozoroval jsem až po dvou dnech, že se mi (už po první terapii) uvolnila páteř, kterou jsem měl ztuhlou z častého cestování. Přes jednoznačně příznivý vliv Watsu na tělo si cením především jeho vlivu na duši, na psychiku. Především o části pod vodou nemohu (opět) říci nic jiného, než, že je fantastická.

Je velmi těžké to vyjádřit, jde o hluboké osobní prožitky a uvolnění. Čistě technicky jsem neměl jediný problém, příště si jen lépe ucpu nos, čímž se dostávám k tomu, že bych rád terapii opakoval.

Jednoduše řečeno, jestliže díky Watsu člověk nalezne na několik dnů vnitřní klid a ještě se mu u toho uvolní páteř, nemůže jít o lépe strávenou hodinku…

Děkuji Vám, přeji vše dobré a rozvíjející se cestu Watsu.

Petr K.

Mockrát děkuji za zajímavý zážitek, hlavně za to, že jsem se včera mohla hýbat, vlézt v pohodě do auta, prostě mi bylo báječně a vlastně i dnes je to bezva. A v noci jsem se v pohodě otáčela, ráno jsem skoro vyskočila z postele, je mi prostě líp, jsem taková „rozhýbaná“.

Renata P.

Lekce pro mne byla novou, ale velmi příjemnou zkušeností. Pocity po absolvování lekce – uvolnění těla a „vyčištění“ hlavy. Lekce splnila má očekávaní.

Květa V.

Úplně super! Fantastické. Jako v nebi. Absolutní důvěra k lektorce a to jsem byla poprvé! Nedefinovatelný, krásný pocit beztíže a blaženosti.

Dana K.

Každé setkaní s Watsu bylo pro mne velmi hluboké a pokaždé si uvědomuji, jak se dotýká něčeho velmi intimního a z části i tak skrytého, že to nedokážu úplně přesně pojmenovat. Pokaždé se s pí. Gabrielou pouštíme do nějaké nové techniky a vždy to přinese něco překvapivého. Nejsilnější bylo moje první Watsu … směs bezpříčinné extáze a katarze … velmi zvláštní a s dobrým koncem.

Pár dní poté nastal velký životni obrat a já vybředl z cyklického reagovaní na životni situace (ne na všechny). Další silný zážitek je pár dnů starý … třetí Watsu … v podvodní fázi, kdy jsem zažil velké odevzdání, se po vynoření objevil spontánní smích a radost … a já si najednou uvědomil … že narození na tento svět může být radostné i pro dítě … nebyla to jasná vzpomínka na můj vlastni porod … ale od té doby to nějak hluboce a neotřesitelně vím … prostě to vím.

To, co potkávám při každém Watsu … jsem já sám … je to čistý zážitek, bez rozumového nálepkování. No ano, později se objeví nějaké to vysvětlení, ale to jsou jen slova.

To, co zažívám, je ve skutečnosti nesdělitelné … velmi hluboké … jemné … jasné … a s neuvěřitelně jasným vědomím, že se to stalo, jakoby to bylo zapsáno do každé buňky mého těla.

Paní Gabriela je pro mne laskavý a citlivý průvodce do nezměrného prostoru existence … do toho čím jsem.

Děkuji

Josef Z.

Terapie byla skvělá, báječná, moc jsem si užívala volnosti těla, uzavřeného prostoru pro komunikaci s vlastním nitrem a hry barev, které se mi díky aktivaci čaker rozzářily.

Úžasný zážitek jsem absolvovala díky důvěře v terapeuta, která z něj vyzařovala.

Uvolnění svalových tonů a odtok lymfy, resp. přebytečné vody,byl znatelný druhý den ráno po ošetření.

Pobyt pod vodou umožnil jinou rovinu vnímání vlastního těla.

Díky za perfektní zkušenost.

Radana V.